Ünlü dizi oyuncuları enerjilerini nasıl kullanıyor?

Kıvanç Tatlıtuğ renk ve enerji analizi:

Kuzey Güney dizisinden tanıdığımız Kıvanç Tatlıtuğ’un tepe çakrası açık, genelde bu çakra mor ya da menekşe rengidir. Evrensel sevgiye inanan ve yüksek ruhsal hedefleri olan kişilerde bu renklere rastlanır. Üçüncü gözü de kapalı, algılama ve odaklamada sisteminde sorun var; sinirsel sinüzit olma ihtimali yüksek görünüyor; buna bağlı baş ağrıları yaşayabilir. Çivit Mavisi, bu çakranın rengidir. Boğaz çakrası açık, mavi renk genelde dinsel inançları yoğun olan insanlarda görülebildiği gibi, kendini ifade etmede zorlanmayan kişilerde de açıktır. Kalp çakrası açık, yeşil renkte, maneviyatla alakalı bir renktir ve genelde olumlu düşünceler içinde olan kişilerde de bu çakra açıktır. Enerji alanından duygularına hâkim, merhametli, ne istediğini bilen bir kişilikte olduğunu söyleyebiliriz. Karın Çakrası kapalı, uçuk sarı renk kullanmasını tavsiye ederim; sarı, mide ve pankreas sorunlarına da işaret edebilir. Hara Çakrası da kapalı, Turuncu rengindedir. Uçuk renkte kullanılması bu çakraya isabet eden hormonun işlemesine yardımcı olur. Kök çakrası açık, kırmızı renktedir. Koyu kırmızı kızgınlık, sinirlilik ve tedirginlik duygularını gösterir; parlak bir kırmızı canlı bir yaşam gücünü ve azim duygusunu temsil eder. Bu sebeple kırmızı renkle alakalı bir aksesuar kullanmasına gerek yok. Kırmızı rengin aşırı kullanımı sinirlilik ve sebepsiz öfkeye neden olur. Enerji alanında yoğun bulunan renklerden uzak durmakta fayda vardır.
Öykü Karayel renk ve enerji analizi:
Tepe çakrası açık, kafasına koyduğunu yapan, ufku geniş, olumsuz düşüncelerle kendini yormayan bir yapıya sahip. Lila, şifa rengidir ve bu rengi hayatında kullanmasını tavsiye ederim. Maddi ve manevi eksikliklerin tamamlayıcısı bu renktir. Üçüncü gözü de açık, algılama ve odaklamada da sistemi güçlü. Çivit Mavisi, bu çakranın rengidir. Boğaz çakrası açık, mavi renk; genelde kendini ifade etmede zorlanmayan kişilerde açıktır. Kalp Çakrası kapalı, sevgi alış-verişinde sorun yaşıyor olabilir veya geçmişte yaşamış olduğu olumsuz bir duygu yoğunluğunu unutamamış olabilir. Bu çakrayı kuvvetlendirmesi adına, açık yeşil rengi kullanmasını tavsiye ederim. Karın çakrası kapalı; uçuk sarı renk kullanmasını tavsiye ederim. Sarı, mide ve pankreas sorunlarına da işaret edebilir. Hara çakrası da açık; bu durum da buraya isabet eden hormonun dengesinin gayet sağlıklı olduğunu gösterir. Bu çakra turuncu renktedir. Kök çakrası kapalı, kırmızı renktedir; canlı bir yaşam gücünü ve azim duygusunu temsil eder. Ayaklarında ve belinde yoğun ağrılar olabilir. Kırmızı renkte bir aksesuar kullanabilir. Zaman zaman enerjisinde ani ve aşırı düşüklük yaşayabilir. Bu sebepten dolayı toprakla iç içe olmasını, yani yalınayak toprağa basmasını ve topraklanmaya yardımcı olmasını tavsiye ederim.
Buğra Gülsoy renk ve enerji analizi:
Tepe çakrası açık; genelde bu çakra mor ya da menekşe rengidir. Evrensel sevgiye inanan ve yüksek ruhsal hedefleri olan kişilerde bu renklere rastlanır. Üçüncü gözü de açık, algılama ve odaklamada da sistemi güçlü. Çivit Mavisi, bu çakranın rengidir. Boğaz çakrası açık, mavi renk genelde dinsel inançları yoğun olan insanlarda görülebildiği gibi kendini ifade etmede zorlanmayan kişilerde de açıktır. Kalp çakrası açık, yeşil renkte maneviyatla alakalı bir renktir; genelde olumlu düşünceler içinde olan kişilerde de bu çakra açıktır. Karın çakrası açık, sarı renk bu çakranın rengidir. Hara çakrası da açık, turuncu rengindedir. Bu çakraya isabet eden hormonun düzgün çalıştığını gösterir. Kök çakrası açık, kırmızı renktedir. Koyu kırmızı kızgınlık, sinirlilik ve tedirginlik duygularını gösterir; parlak bir kırmızı canlı bir yaşam gücünü ve azim duygusunu temsil eder. Bu sebeple kırmızı renkte bir aksesuar kullanmasına gerek yok. Kırmızı rengin aşırı kullanımı sinirlilik ve sebepsiz öfkeye neden olur. Enerji alanında yoğun bulunan renklerden uzak durmakta fayda vardır. Kişinin çakralarının düzgün çalışması, enerji dengesinin mükemmel olduğunu gösterir. Enerji alış verişinin sağlıklı olduğunu ve kendinde bulunan enerjiyi doğru bir şekilde çevirebildiğini kanıtlar.
Ayça Bingöl renk ve enerji analizi:
Tepe çakrası açık; genelde bu çakra mor ya da menekşe rengidir. Bu renkler, ruhsal gücü ve ruhsal olarak gelişmiş bir yapının simgesidir. Enerji alanından, hayatında ikilemleri olmayan net düşünen birisi olduğu ortaya çıkıyor. Üçüncü gözü de açık, odaklaması ve duyu dışı algılama olarak tabir ettiğimiz altıncı hissi güçlü. Çivit mavisi bu çakranın rengidir. Boğaz çakrası açık, mavi renk genelde dinsel inançları yoğun olan insanlarda görülebildiği gibi kendini ifade etmede zorlanmayan kişilerde de açıktır. Kalp çakrası açık, yeşil renkte maneviyatla alakalı bir renktir; genelde olumlu düşünceler içinde olan kişilerde ve merhameti yüksek olanlarda bu çakra açıktır. Karın çakrası kapalı; uçuk sarı renk kullanmasını tavsiye ederim sarı mide ve pankreas sorunlarına da işaret edebilir. Hara çakrası da açık, turuncu rengindedir. Uçuk renkte kullanılması bu çakraya isabet eden hormonun işlemesine yardımcı olur. Sanatla ilgili olan kişilerin bu çakraları genelde açıktır. Kök çakrası açık, kırmızı renktedir. Sağlıklı kök çakrasına sahip olan Ayça Bingöl’ün kırmızı renkte bir aksesuar kullanmasına gerek yok. Rengin aşırı kullanımı sinirlilik ve sebepsiz öfkeye neden olur. Enerji alanında yoğun bulunan renklerden uzak durmakta fayda vardır.
Kenan İmirzalıoğlu renk ve enerji analizi:
Tepe çakrası kapalı; genelde bu çakra mor ya da menekşe rengidir. Bu çakranın kapalı olması, kişinin evrenden sağlıklı enerji alamamasından kaynaklanır. Sebebi ise kişi ya olumsuz düşünen birisidir ya da yoğun çalışmadan dolayı kafa karışıklığı yaşıyordur. Açık mor ya da menekşe renklerini içeren bir aksesuar kullanmasını tavsiye ederim. Üçüncü gözü de açık, algılama ve odaklamada da sistemi güçlü. Çivit Mavisi bu çakranın rengidir. Boğaz çakrası açık; mavi renk genelde dinsel inançları yoğun olan insanlarda görülebildiği gibi kendini ifade etmede zorlanmayan kişilerde de açıktır. Kalp çakrası kapalı; sevgi alış verişinde sıkıntı yaşayan kişilerde kapalıdır. Genelde olumlu düşünceler içinde olan kişilerde de bu çakra açıktır. Karın çakrası kapalı; uçuk sarı renk kullanmasını tavsiye ederim. Sarı, mide ve pankreas sorunlarına da işaret edebilir. Hara çakrası da açık, turuncu rengindedir. Kök çakrası kapalı, kırmızı renktedir. Ayaklarında ve böbreküstü bezlerle ilgili sorun yaşayabilir. Toprakla ve doğa ile iç içe olmasını, aksesuarlarında uçuk kırmızı renk kullanmasını tavsiye ederim.
Beren Saat renk ve enerji analizi:
Tepe çakrası açık; genelde bu çakra mor ya da menekşe rengidir. Evrenden enerji alış verişi çok düzgün, kararları net, düşüncelerini olumlu yönde kullanan biri. Üçüncü gözü de kapalı, algılama ve odaklamada sorun yaşayabilir. Genelde birden çok işle meşgul olmak odaklanmayı düşürür. Çivit Mavisi bu çakranın rengidir; bu rengi günlük yaşamında kullanmasını tavsiye ederim. Boğaz çakrası açık; mavi renk genelde dinsel inançları yoğun olan insanlarda görülebildiği gibi kendini ifade etmede zorlanmayan kişilerde de açıktır. Kalp çakrası açık, yeşil renkte maneviyatla alakalı bir renktir. Sevgi alış verişi düzgün kişilerde bu çakra açıktır. Karın çakrası kapalı, uçuk sarı renk kullanmasını tavsiye ederim. Sarı, mide ve pankreas sorunlarına da işaret edebilir. Hara çakrası da açık, turuncu rengindedir. Sanatla ilgili kişilerde bu çakra genelde açıktır. Kök çakrası açık, kırmızı renktedir. Hayata bağlı olan kişilerde bu çakra açıktır. Bu sebeple kırmızı renkte bir aksesuar kullanmasına gerek yok.
Engin Günaydın renk ve enerji analizi:
Tepe çakrası açık, genelde bu çakra mor ya da menekşe rengidir. Evrensel sevgiye inanan ve yüksek ruhsal hedefleri olan kişilerde bu renklere rastlanır. Evrenden gelen enerjiye açık, düşünceleri düzgün biri… Üçüncü gözü de açık, algılama ve odaklanma sistemi güçlü. Çivit Mavisi bu çakranın rengidir. Boğaz çakrası açık; mavi renk genelde dinsel inançları yoğun olan insanlarda görülebildiği gibi, kendini ifade etmede zorlanmayan kişilerde de açıktır. Kalp çakrası açık; yeşil renkte maneviyatla alakalı bir renktir ve genelde olumlu düşünceler içinde olan kişilerde de bu çakra açıktır. Karın çakrası kapalı; uçuk sarı renk kullanmasını tavsiye ederim. Sarı, mide ve pankreas sorunlarına da işaret edebilir. Hara çakrası da kapalı, turuncu rengindedir. Uçuk renkte kullanılması, bu çakraya isabet eden hormonun işlemesine yardımcı olur. Kök çakrası kapalı, kırmızı renktedir. Hayat içerisindeki ani değişiklikler ve aşırı üzüntüler bu çakranın kapanmasına yol açabilir. Bu sebeple kırmızı renkte bir aksesuar kullanmasını tavsiye ederim.
Hazal Kaya renk ve enerji analizi:
Tepe çakrası kapalı; genelde bu çakra mor ya da menekşe rengidir. Olumsuz düşünen, yoğun kararsızlık yaşayan kişilerde evrenden gelen enerji alış verişinde kesiklik olur. Sebepsiz baş ağrıları da çekebilir. Uçuk mor ve menekşe renklerini hayatında kullanmasını tavsiye ederim. Üçüncü gözü de kapalı, algılama ve odaklamada da sorun yaşayabilir, sinirsel sinüzite bağlı baş ağrıları çekebilir. Çivit Mavisi bu çakranın rengidir. Boğaz çakrası açık; mavi renk genelde dinsel inançları yoğun olan insanlarda görülebildiği gibi, kendini ifade etmede zorlanmayan kişilerde de açıktır. Kalp çakrası kapalı, yeşil renkte maneviyatla alakalı bir renktir, aynı zamanda sevgi alış verişi sağlıklı olan kişilerde de bu çakra açıktır. Karın çakrası açık, sarı renk bu çakranın rengidir. Hara çakrası da kapalı, turuncu rengindedir. Uçuk renkte kullanılması bu çakraya isabet eden hormonun işlemesine yardımcı olur. Kök çakrası açık, kırmızı renktedir. Ayaklarının üzerine sağlam basan, hayata kök salmış bir enerji alanına sahip; bu sebeple kırmızı renkte bir aksesuar kullanmasına gerek yok.
Gülse Birsel renk ve enerji analizi:
Tepe çakrası açık, genelde bu çakra mor ya da menekşe rengidir. Bu renkler ruhsal gücü ve ruhsal olarak gelişmiş bir yapının simgesidir. Evrensel sevgiye inanan ve yüksek ruhsal hedefleri olan kişilerde bu renklere rastlanır. Üçüncü gözü de açık, çivit mavisi bu çakranın rengidir; algılama ve odaklamada da sistemi güçlü. Boğaz çakrası kapalı, mavi bu çakranın rengidir. Kendini ifade etmekte zorlanan kişilerde veya insanların yanlışlarını yüzüne vurmayıp yutan kişilerde bu çakra tıkalı olur. Uçuk mavi aksesuar kullanmasını tavsiye ederim. Kalp çakrası kapalı, sevgi alış verişi düzgün olmayan kişilerde de bu çakra kapalıdır. Uçuk yeşil rengi hayatında kullanması bu çakranın şifaya kavuşmasına yardımcı olacaktır. Karın çakrası kapalı; uçuk sarı renk kullanmasını tavsiye ederim. Sarı, mide ve pankreas sorunlarına da işaret edebilir. Hara çakrası da açık, turuncu rengindedir. Yaratıcılık, zihinsel aktivitesi güçlü olanlarda bu çakra açıktır. Kök çakrası açık, kırmızı renktedir. Hayata kök salmış, dengeli ve üretkenliği doruk noktasında olan bir enerji alanına sahip, kırmızı renkte bir aksesuar kullanmasına gerek yok. Kırmızı rengin aşırı kullanımı sinirlilik ve sebepsiz öfkeye neden olur. Enerji alanında yoğun bulunan renklerden uzak durmakta fayda vardır.
Olgun Şimşek renk ve enerji analizi:
Tepe çakrası açık; genelde bu çakra mor ya da menekşe rengidir. Bu renkler ruhsal gücü ve ruhsal olarak gelişmiş bir yapının simgesidir. Evrensel sevgiye inanan ve yüksek ruhsal hedefleri olan kişilerde bu renklere rastlanır. Üçüncü gözü de kapalı, algılama ve odaklamada da sisteminde sorun yaşayabilir. Çivit Mavisi bu çakranın rengidir. Uçuk mavi renkte aksesuar kullanmasını tavsiye ederim. Boğaz çakrası açık; mavi renk genelde dinsel inançları yoğun olan insanlarda görülebildiği gibi, kendini ifade etmede zorlanmayan kişilerde de açıktır. Kalp çakrası yarı açık; bu sebepten kalp çakrası zaman zaman içine dönüp etrafından soyutlanarak inzivaya çekilmeyi seven bir yapıya sahip… Uçuk yeşil rengi hayatında kullanmasını tavsiye ederim. Karın çakrası kapalı; uçuk sarı renk kullanmasını tavsiye ederim. Sarı, mide ve pankreas sorunlarına da işaret edebilir. Hara çakrası da açık, turuncu rengindedir. Kök çakrası açık, kırmızı renktedir. Hayat içerisinde “ben de varım” diyebilen ender enerji yapısına sahip biri; güçlü kök çakrasına sahip… Kırmızı renkte bir aksesuar kullanmasına gerek yok.

Ayşe Çolak
Dahi Beyin Blog